Liberečanky zakončily sezónu pohodlnou výhrou nad Děčínem

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec – Svěřenky Jiřího Vozáka se v závěrečném duelu letošní sezóny utkaly na domácím kluzišti s děčínskými medvědicemi. Úvodní perioda krom jednoho vyloučení nic zajímavého nenabídla, ovšem ta druhá byla už podstatně zajímavější. Skóre utkání chvíli po polovině základní hrací doby otevřela Martina Ježková, na kterou o pár minut později navázala domácí kapitánka Kateřina Raselová. Svůj náskok dokázaly Tygřice navýšit tři minuty po startu závěrečné části, prosadila se Lucie Datlová. Mimo jiné ve 31. minutě došlo ke střídání domácích brankářek, z nichž ani jedna nedovolila soupeři skórovat a společnými silami tak udržely čisté konto. Sezónu 2023/24 zakončují Liberečanky na celkovém třetím místě 1. ligy žen skupiny B.

20. kolo, neděle 10. března 2024
3:0
(0:0, 2:0, 1:0 )

Branky a nahrávky: 31. Ježková (Raselová), 33. Raselová (Hrdá), 44. Datlová (Žáková). Rozhodčí: Krátký — Kollert, Hoť. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 3:0.

E. Sisrová (31. A. Urbanová) — V. Horáková, A. Štěrbová, B. Vimmerová — K. Adamcová, M. Ježková, N. Žáková, L. Datlová, L. Urbánková, K. Raselová, L. Hubáčková, T. Blahoutová, N. Hrdá