Bílí Tygři Liberec

Jan
Šír

kup si
dres teď
Česká republika

Jan
Šír

Pozice
útočník
Narozen
26. 1. 2000 (22 let)
Výška
187 cm
Váha
95 kg
Hůl
pravá
Zápasy
17
Góly
1
Asistence
1
Body
2
+/-
1
Trestné minuty TM
2

Profil hráče

Rázný útočník Jan Šír je odchovancem libereckého hokeje, za který nastupoval během všech mládežnických kategorií a vždy se řadil mezi hlavní opory mužstva. Několikrát také nakoukl do juniorských reprezentací, pozvánky na světový šampionát se však dočkal až v kategorii U20 v sezóně 2019/20.

V tom samém ročníku si také odbyl svou premiéru za Bílé Tygry, přičemž dres farmy v Benátkách začal pravidelně oblékat už dva roky předtím. Nakonec si Jan Šír vybojoval pevnou pozici v liberecké sestavě a v play-off 2021 dokonce s týmem vybojoval stříbrné medaile.

Související fotogalerie

Související články

Akademie Bílých Tygrů spouští novou verzi webu v moderním kabátu!

Liberec - Tygří akademie se neustále snaží zlepšovat komunikaci s hráči, rodiči i širokou veřejností. Po čtyřech sezónách tedy převlékla mládežnický web do zbrusu nového kabátu. Představujeme moderní redesign našich stránek!

Desítka x2: Znají mladé pušky mistrovský tým?

Liberec - Během čtvrtečního zápasu s Plzní jsme viděli zatím nejdelší souboj v nové vědomostní hře Desítka x2. Stejnou otázku jsme postavili také před mladíky z kabiny A-týmu. Jak si Jan Šír a Jakub Rychlovský vedli?

Vyrazte v sobotu do Vesce a potkejte se s Tygry!

Liberec - Chcete se pořádně naladit na novou sezonu? Pak budete mít v sobotu ve Sportovním areálu ve Vesci šanci. A navíc se potkáte s Patrikem Augustou, Michalem Bulířem, Janem Šírem či Michalem Ivanem!

Související videa

DESÍTKA ×2 | Byl tento hráč součástí mistrovského týmu?

ZÁZNAM | Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov 3:4

ZÁZNAM | Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice 3:4sn