Bílí Tygři Liberec

Jan
Šír

kup si
dres teď
Česká republika

Jan
Šír

Pozice
útočník
Narozen
26. 1. 2000 (22 let)
Výška
187 cm
Váha
84 kg
Hůl
pravá

Profil hráče

Rázný útočník Jan Šír je odchovancem libereckého hokeje, za který nastupoval během všech mládežnických kategorií a vždy se řadil mezi hlavní opory mužstva. Několikrát také nakoukl do juniorských reprezentací, pozvánky na světový šampionát se však dočkal až v kategorii U20 v sezóně 2019/20.

V tom samém ročníku si také odbyl svou premiéru za Bílé Tygry, přičemž dres farmy v Benátkách začal pravidelně oblékat už dva roky předtím. Nakonec si Jan Šír vybojoval pevnou pozici v liberecké sestavě a v play-off 2021 dokonce s týmem vybojoval stříbrné medaile.

Související fotogalerie

Související články

Pavel Zacha rozšíří českou kolonii v Bostonu! Bruins se upsal na rok

Newark/Liberec – Pavel Zacha mění po šesti sezonách New Jersey Devils za Boston Bruins. Už dříve se stal součástí výměny mezi těmito dvěma týmy.

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

Realizační týmy pro sezónu 2022/2023

Liberec - Do sezóny 2022/2023 vstoupí Tělovýchovná jednota s podstatnou změnou ve struktuře realizačních týmů – každé sportovní třídě se v roli hlavního kouče bude věnovat jiný trenér. Přineslo to rozšíření realizačních týmů o několik nových trenérů.

Související videa

LET’S PLAY | Kdo se víc bál u Resident Evil?