Jan

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

Rázný útočník Jan Šír je odchovancem libereckého hokeje, za který nastupoval během všech mládežnických kategorií a vždy se řadil mezi hlavní opory mužstva. Několikrát také nakoukl do juniorských reprezentací, pozvánky na světový šampionát se však dočkal až v kategorii U20 v sezóně 2019/20.

V tom samém ročníku si také odbyl svou premiéru za Bílé Tygry, přičemž dres farmy v Benátkách začal pravidelně oblékat už dva roky předtím. Nakonec si Jan Šír vybojoval pevnou pozici v liberecké sestavě a v play-off 2021 dokonce s týmem vybojoval stříbrné medaile.