Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Decibely extraligy znovu v Home Credit Areně! Vylepší si Tygři skóre?

Liberec - Už tuto neděli podruhé zavítá do Home Credit Areny aktivace jménem Decibely Tipsport extraligy, v níž titulární partner nejvyšší české hokejové soutěže rozdělí mezi nejlepší fanoušky odměnu v celkové hodnotě 1 000 000 Kč. Vybojují si tygří fanoušci podíl na této částce?

O víkendu opět v provozu prodejna fanshopu v NC Géčko

Liberec - Vánoce jsou za dveřmi, je tak pravý čas postupně shánět dárky pro své nejbližší. Pravou tygří inspiraci naleznete od pátku znovu také v Nákupním centru Géčko, kde bude i tento víkend otevřena pobočka fanshopu!

Junioři vstoupili do nadstavby vítězně. Jihlavu pokořili 2:0

Liberec – Po úspěšné základní části čekal na liberecké juniory první zápas nadstavby. V něm se střetli s jihlavskou Duklou, proti které v důsledku rozdělení soutěže na dvě poloviny hráli naposledy v loňské sezóně. Svěřenci Valdemara Jiruše z utkání, jež bylo skromné na góly, berou všechny tři body za výhru 2:0.

Tygři rozhodli vyrovnaný souboj s Plzní v třetí třetině

Plzeň/Liberec - Zápas Tygrů s Plzní nabídl velmi vyrovnanou podívanou, které kralovali hlavně oba brankáři. Ještě před třetí třetinou panovalo vyrovnané skóre, v závěrečné části ale Severočeši zásluhou Jayce Hawryluka utkání zvrátili na svou stranu a nakonec zvítězili 3:1. V libereckém brankovišti poprvé od začátku nastoupil Lukáš Pařík, který se s 32 úspěšnými zákroky stal jednou z ústředních postav duelu.

Dorostenci v derby přetlačili Boleslav! V nájezdech rozhodl Krajdl

Liberec — Velmi vyrovnané utkání, ve kterém oba týmy vstřelily po třech brankách, dospělo až do samostatných nájezdů. V nich byli úspěšnější liberečtí exekutoři, když se prosadili Lukáš Kachlíř a Dominik Krajdl.

Bílí Tygři s Nadací SYNER podpoří dětské domovy

Liberec - Stejně jako v minulém roce spojili Bílí Tygři v předvánočním čase síly s Nadací SYNER a přichystali si charitativní projekt, k němuž se můžete připojit i vy. Tentokrát společně podpoříme dětské domovy v Libereckém kraji.

Už jsi napsal Ježískovi?

Liberec - Už za pár týdnů vypuknou oblíbené Vánoční svátky. Je tedy pomalu na čase sepisovat si seznam pro Ježíška. Pro inspiraci můžeš vyrazit k nám do fanshopu a e-shopu, kde najdeš spoustu tipů, jimiž potěšíš nejen své nejbližší.

Tři Tygři obléknou český dres! Premiérovou nominaci obdržel Rychlovský

Liberec – Také na druhém letošním podniku Euro Hockey Tour bude mít liberecký tým své zástupce. Po vydařeném turnaji ve Finsku si o další pozvánku do národního týmu řekli Tomáš Filippi s Ronaldem Knotem. Dojde také ale i na jednoho debutanta.

Tým má zdravé jádro, jeden hraje za druhého, říká Jiruš po úspěšné základní části

Liberec - Základní část juniorské extraligy je minulostí. Bílí Tygři obsadili ve velmi nabité západní skupině skvělé první místo a teď už se připravují na nadstavbu, která rozhodne o tom, z jaké pozice budou vstupovat do již zajištěného play-off. Z dosavadních výsledků a projevu týmu má velkou radost i hlavní trenér Valdemar Jiruš.