Online prodej vstupenek na zápasy Bílých Tygrů od prosince v novém kabátu!

Date of publication Author Redakce

Liberec - Již dlouhodobě si mohou fanoušci Bílých Tygrů zajistit své místo v Home Credit Areně z pohodli svého domova a vstupenky si zakoupit online. Tento nákup nově od prosince realizujete v síti Ticketmaster, která přináší řadu novinek.

Až dosud bylo možné získat online vstupenky na Bílé Tygry v síti Ticketpro. Ta se však v průběhu druhé poloviny roku 2018 stala součástí mezinárodní sítě Ticketmaster. Posledním zápasem, na nějž tak můžete zakoupit lístky v původní prodejní síti, je nedělní zápas s Mountfieldem HK. Vstupenky můžete získat ZDE.

Na utkání s Kometou Brno, které se odehraje v neděli 2. prosince od 14 hodin, již naopak můžete kupovat vstupenky v zcela novém grafickém kabátu. Výběr míst by nyní měl být rychlejší a přehlednější, při volbě sedadla navíc můžete snadno uplatnit slevu pro děti, studenty či seniory.

Nový systém přinese také řadu nových funkcí, přičemž tou nejdůležitější by měla být možnost zakoupení vstupenek na případné play-off v rámci předkupního práva online. Dosud bylo možné využívat předkupní právo pouze při osobním nákupu na Rotundě v areálu Sport Parku Liberec.

Samozřejmostí je možnost poslat si vstupenky do mobilního telefonu a u turniketu čárový kód načíst přímo z jeho displeje. Lístky zakoupené online tak už nemusíte tisknout. Naším cílem je fanouškům nákup vstupenek co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit a právě online nákup by měl být nejsnadnější cestou, jak lístky na utkání Bílých Tygrů získat.

Vstupenky v novém systému můžete zakoupit ZDE.

Nejnovější video

Středeční drill 💪🏻