Bílí Tygři Liberec

Deník Aubiho #2: Trenér nám poprvé vynadal, ale nakonec jsme si odklepali výhru

Date of publication Author David Aubrecht, Kryštof Rossmann

Liberec - Hned trojice Bílých Tygrů zamířila reprezentovat Česko na World Junior A Challenge, neoficiální mistrovství světa kategorie U19. David Aubrecht přibližuje ve svém blogu, jak taková akce světového formátu vlastně pohledem hráče vypadá.

Během pátku nás čekal první zápas, přípravák s místním Bonnyvillem. Po první třetině jsme prohrávali 0:1 a v kabině nám trenér pořádně vynadal, že s takovým hokejem nikoho na turnaji neporazíme. Nebylo to příjemné, ale nakoplo nás to. Nakreslil nám, jak to máme hrát a šli jsme na led. Taktika zabrala, ve druhé třetině jsme najednou dali tři góly.

Při druhé přestávce kouč chválil, že už je to lepší, ale kladl nám na srdce, že se s nimi nesmíme řezat, ale hrát hokej. Byl to dost vyhrocený zápas, ale zvládli jsme ho. Ve třetí třetině jsme přidali ještě dva góly a byl konec. Po zápase jsme si se soupeřem podali ruce, udělali týmovou fotku a pořádně si zaklepali v kabině na výhru, slovo si vzal Sedlo (Zděnek Sedlák). V kabině se cítím dobře, ale doma je doma.

V sobotu jsme měli jen jeden trénink, kde jsme pracovali na založení útoku. Na celé dopoledne jsme dostali volno na odpočinek. Během volna jsme s Šírkem koukali na NHL, hrál Boston s Torontem, a pak jsme zašli ještě na masáž k našemu fyzioterapeutovi.

V neděli jsme si dali další trénink, oběd a půjdeme se podívat na zápas Ruska s Canadou-East.

První díl Aubiho blogu: Sedíme v kabině na opačných stranách, ale fórům to nezabrání

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější články

Týdenní odměna? Z Ještědu doplnit energii

Tygři se vrací na led! V pondělí odstartují finální fázi přípravy

Permice jsou stále v prodeji. Už máš svoje místo?

Z našeho fanshopu

Svíčka krychle s logem

110 Kč
Koupit

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit

Triko dámské Bulíř

495 Kč
Koupit

Klíčenka s kovovým plíškem

55 Kč
Koupit