Utkejte se s fanoušky ostatních týmů v CHL Fan Challenge!

Date of publication Author Klub

Liberec - Champions Hockey League sice teprve odstartuje, ale už nyní můžete změřit své síly s příznivci ostatních týmů na platformě CHL Fan Challenge. Utkejte se s dalšími fanoušky, sbírejte body pro Bílé Tygry a získejte jednu ze skvělých cen!

Chcete si rozšířit své hokejové znalosti a zároveň se u toho pořádně pobavit? Pak je tu CHL Fan Challenge právě pro vás. Po zaregistrování totiž máte šanci zapojit se do řady zajímavých aktivit. Vyzkoušejte si některý z kvízů, které odhalí, jak dobře se vyznáte v jednotlivých účastnících soutěže, nebo si zahrajte některou z her, jako například Air Hockey.

Sbírejte body pro tým!

Za každou z těchto aktivit získáváte body na základě své úspěšnosti. Kromě samotné konfrontace s fanoušky dalších týmů Champions Hockey League sbíráte body také pro klub, který podporujete! V CHL Fan Challenge tak můžete bojovat za Bílé Tygry a pomoct jim v celkovém pořadí.

To je určováno na základě mnoha faktorů. Kromě bodů fanoušků v dovednostech mezi ně patří například pořadí v hlasování o nejpovedenější video, goal song nebo také průměrná návštěvnost na zápasech CHL. Pomozte Bílým Tygrům na vrchol!

Ti nejúspěšnější se mohou těšit na velmi zajímavé výhry. Tou úplně hlavní cenou je VIP výlet pro dvě osoby na finále CHL 4. února 2020 (včetně letenek, hotelu a VIP vstupenek na zápas).

Nezapomeňte, získat body pro svůj tým můžete každý týden! Pomozte Bílým Tygrům na vrchol!

CHL Fan Challenge najdete online zde: www.chl-fan-challenge.com