Zajistěte si vstupenky na nedělní zápas s Olomoucí včas, v prodeji je již 4. patro!

Date of publication Author Klub

Liberec - Po třech téměř vyprodaných zápasech se Spartou, s Mladou Boleslaví a se Zlínem se Bílí Tygři také tuto neděli mohou těšit na velmi hlasitou podporu. Vstupenky do ochozu jsou téměř vyprodány, k dostání je již i 4. patro.

Bílí Tygři se zatím v této sezoně mohou spolehnout na bouřlivou diváckou kulisu, která jim již pomohla k třem domácím výhrám. V neděli od 16 hodin nastoupí svěřenci trenéra Augusty proti Olomouci a také o tento zápas je již v tuto chvíli velký zájem. Pokud tedy na souboj s Kohouty chcete vyrazit, s nákupem lístků neotálejte!

Vstupenky můžete kupovat online v síti Ticketmaster, případně také na hlavní pokladně Home Credit Areny (tzv. na Rotundě). Otevírací doba Rotundy je v pondělí a od středy do pátku od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. V úterý je Rotunda otevřena pouze od 13 do 18 hodin, v den konání akce pak vždy dvě hodiny před akcí. V neděli tak bude před hokejem otevřena od 14 hodin.

Zajistit si zároveň můžete také vstupenky na všechny domácí zápasy základní části. Tuto letošní novinku si Bílí Tygři pro fanoušky připravili na základě opakovaných dotazů na možnost nákupu s dostatečným předstihem. V praxi to znamená, že si už nyní můžete zakoupit vstupenky například na lednové či únorové souboje.

V den konání utkání není z technických důvodů na hlavní pokladně Home Credit Areny (na Rotundě) možné nakupovat vstupenky na jiné zápasy, než právě na utkání hrané v ten den. Ostatní zápasy budou v daný den v prodeji pouze online.

Nenechte si nedělní souboj s Olomoucí a rovněž další nejbližší domácí zápasy Bílých Tygrů ujít!

Radost týmu, ale i publika z vítězného gólu

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p