Snad nám domácí neporazitelnost vydrží co nejdéle, věří hráči...
Ani nepříjemný soupeř HC Energie Karlovy Vary nedokázal Bílým Tygrům přerušit šňůru jejich neporazitelnosti na domácím ledě. Třetí nulu v sezóně si připsal Milan Hnilička. Velmi důležitou první branku pak vstřelil Lubomír Vaic. "Dali jsme brzy gól z přesilovky. Poté, co jsme přidali druhou branku, jsme už byli "na koni" a hrálo se nám dobře," tvrdí slovenský útočník.
Liberec se i nadále těší ze série neporazitelnosti na domácím ledě. Nad důvody, proč se Bílým Tygrům v Tipsport aréně tak daří, se zamyslel i liberecký útočník. "Já myslím, že máme vynikající fanoušky, kteří nám tady vytváří stále výbornou atmosféru, tlačí nás dopředu. Doma si hodně věříme. Je to jedno s druhým, fanoušci nám opravdu hodně pomáhají, neustále nás ženou, únava i nervozita z nás dříve opadne."
Slovenský reprezentant se musel v zápase obejít bez svého parťáka a dvorního nahrávače v útoku nemocného Andreje Podkonického, kterého v centru první útočné formace nahradil Petr Šachl. "Určitě mi dnes na ledě chyběl, s Andrejem a Petrem Šachlem jsme vytvořili velmi dobrou trojici. Daří se nám, na ledě si velmi rozumíme. Dnes s námi nastoupil Patrik Rozsíval, který zahrál výborně," chválil na závěr svého spoluhráče střelec úvodní branky.

Při klopýtnutí pražské Slavie v Třinci se Liberec opět přiblížil vedoucím Pražanům na rozdíl jediného bodu. "Na prstenci v aréně jsem stav nesledoval. Slyšel jsem ale na střídačce, že Slavia prohrála. Určitě mě to potěšilo, je to hon. Je to taková přetahovaná, každopádně naším cílem není vyhrát základní část, náš cíl je úplně někde jinde. V každém případě chceme jít do play off z co nejlepší pozice," tvrdí velká opora tygří klece.

Bílé Tygry čeká poslední zápas v roce 2005, v pátek se představí v jihočeské Budvar Aréně. "České Budějovice jsou velice těžký soupeř, zvlášť když hrají doma. Bude to tam hodně těžké. Doma hrají hodně nepříjemný, agresivní hokej. První zápas jsme tam prohráli 2:1, máme tedy co napravovat. Bude to náročný zápas před novým rokem, musíme se na ně pořádně přichystat," tvrdí opora zadních řad.
Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení
Sdílet