Marek Zachar: Každý z nás si to musí srovnat v hlavě

Date of publication Author Kristýna Šlechtová

Liberec – Tygři ani v utkání s Pardubicemi nezlomili smůlu. Prohráli již pátý zápas v řadě, přestože ještě na začátku poslední minuty bylo skóre nerozhodné a utkání mířilo do prodloužení. Dvanáct vteřin před koncem ale Liberečtí inkasovali rozdílový gól. „Soupeř dorážel do prázdné branky,“ popsal situaci Marek Zachar

Jak moc vás mrzí ztráta bodů?
Prohráli jsme si to sami zbytečným vyloučením, to si nemůžeme dovolit. Musíme na to ale zapomenout a soustředit se na nedělní zápas.

Při rozhodující akci jste nebyli daleko od vyhození kotouče, co se tam stalo?
Já jsem ztratil puk a už tam byl hlouček hráčů. Pak to Petru Kváčovi vypadlo, bohužel jsme mu nepomohli. Soupeř dorážel do prázdné branky.

Patrik Augusta o stavu Tomáše Záborského

„Tomáš Záborský se po zápase vrátil z nemocnice, má lehce poškozenou spojivku, ale až odstoupí otok, tak budeme vědět víc.“

V průběhu zápasu byl navíc nepříjemně zraněn Tomáš Záborský. Viděl jsi, jak se mu to stalo?
Já nevím ani kam ho zasáhli, stalo se to rychle a já jsem zrovna seděl. Snad to ale nebude nic vážného a bude brzy v pořádku.

Vidíš ve vaší hře posun?
Myslím, že posun vidět je. Pořád jsou tu ovšem věci, které musíme zlepšovat. Doufám, že se to povede a najedeme opět na vítěznou vlnu.

Co dělat, aby se příště povedlo zvítězit?
Musíme si to srovnat v hlavě. Každý by měl začít u sebe a potom to aplikovat v týmu, abychom hráli jako jeden.

Nejnovější video

Na ledě v Letňanech