Návod na využití předkupního práva při nákupu permanentky online v sezoně 2022/23

Date of publication Author Klub

Liberec - V úterý 1. června v 9:00 odstartuje prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/22. Tentokrát bude probíhat kompletně online. Majitelé permanentek z minulé sezony mohou tradičně využít předkupní právo na své místo. Jak na to? Níže přinášíme návod!

1. krok - Registrace a přihlášení v síti Ticketportal

Přejděte na stránky www.ticketportal.cz a zaregistrujte se. Využít můžete libovolnou e-mailovou adresu. Po registraci se přihlaste do svého účtu. Pokud již registrováni jste, můžete se přihlásit do existujícího účtu.

2. krok - Otevřete sekci Můj účet

Na hlavní stránce webu, v ovládacím panelu zvolte možnost Můj účet / Permanentky. Pokud jste již v minulosti využívali předkupní právo, bude vaše permanentka přiřazena k vašemu účtu a zobrazí se vám. V takovém případě pokračuje krokem č. 5. Pokud naopak využíváte předkupní právo poprvé, pokračujte krokem č. 3.

můj účet

3. krok - Zvolte si svůj klub

Zvolte možnost Předkupní právo a vyberte si svůj klub.

Zvolte klub

4. krok - Vyplňte číslo permanentky a ověřovací kód

Do pole 1. Číslo permanentky zadejte číslo permanentky.
 Do pole 2. Ověřovací kód, zadejte ověřovací kód. Oba tyto údaje naleznete na zadní straně své loňské permanentní vstupenky. Tímto si permanentku přidáte do svého konta.

Číslo permanentky

5. krok - Po přidání permanentek do svého konta zvolte Předkupní právo

Permanentní vstupenky z loňské sezony jste si tímto přidali do svého konta. Nyní klikněte na tlačítko Předkupní právo.

Číslo permanentky

6. krok - Vyplňte požadované údaje

Pokračujte vyplněním údajů ke každé své permanentní vstupence, potvrzením souhlasů a stisknutím tlačítka Zaplatit.

Vyplňte údaje

7. krok - Rekapitulace a platba

V tomto kroku vidíte rekapitulaci své rezervace. Vyberte způsob doručení permanentky a pokračujte stisknutí tlačítka zaplatit. V případě volby varianty Voucher na permanentku si budete svou permanentku moci po potvrzení vyzvednout v areálu Home Credit Areny.

Tím je proces nákupu dokončen. Permanentka vám bude zaslána ve druhé polovině června na vámi zadanou adresu, případně vyčkejte na vyzvání, že je již připravena k osobnímu vyzvednutí.

V případě jakýchkoli potíží s nákupem nás můžete kontaktovat na adrese vstupenky@homecreditarena.cz, kde s vámi potíže vyřešíme. Zajistěte si svou permanentní vstupenku a připojte se do hry!

Nejnovější video

NAD(H)LED | Jakub Ševčík: I přes handicap žiju aktivně. Skákal jsem padákem a stoupal na Mont Blanc