Mislav Rosandič vstřelil svůj první gól na mistrovství světa!

Date of publication Author Vladimír Vykoukal

Helsinky/Liberec - Slovenská reprezentace zvládla klíčový souboj s Dánskem a může se radovat z postupu do čtvrtfinále. K vítězství významnou měrou pomohli i jediní dva zástupci Tygrů na mistrovství světa - obránci Michal Ivan a Mislav Rosandič!

Slovákům šlo v zápase proti Dánsku o všechno. Věděli, že pouze výhra v základní hrací době by jim zajistila postup do čtvrtfinále, a za svým cílem si šli už od začátku. Po první třetině vedli 2:0, v průběhu utkání svůj náskok ještě navýšili a nakonec zvítězili jednoznačně 7:1.

Čtvrtý slovenský gól vstřelil Mislav Rosandič, který se na modré čáře opřel do kotouče a ten i díky teči jednoho z dánských beků skončil až v síti. Liberecký bek si tak letos po první trefě za seniorskou reprezentaci připsal i premiérový gól na mistrovství světa! Důležitou roli ve slovenské obraně hraje i Michal Ivan, jenž má zatím na svém kontě jednu asistenci.

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p