Bílí Tygři Liberec

Tygři mají zástupce mezi TOP 5 v anketě Ledová klapka

Date of publication Author Klub

Liberec - Stejně jako v uplynulých letech kladli Bílí Tygři v sezoně 2021/22 důraz na videoobsah. A propagační video před halloweenským utkáním se vypracovalo mezi pětici nejlepších v anketě Ledová klapka!

Tygří halloweenský spot bude soutěžit v kategorii Propagačních videí, kterou se našemu klubu podařilo v minulém ročníku vyhrát. Tehdy bodovalo video představující play-off kampaň #PLAYOFFDOMA. Podaří se letošnímu videu na úspěch z roku 2021 navázat? Celé video si můžete připomenout níže.


Halloweenský spot měl za úkol naladit fanoušky na tradiční tematické utkání, které Tygři odehráli 31. října 2021. Celá kampaň byla inspirována oblíbenou hororovou hrou Resident Evil, není tedy překvapením, že obsahovala poněkud netradiční temnou prohlídku zázemí kabiny A-týmu. A zaujala nejen fanoušky, ale také porotu Ledové klapky.

V kategorii Propagačních videí bude bojovat s oznámením příchodu Milana Gulaše do Českých Budějovic, návratem Davida Krejčího do Olomouce, představení projektu Sparta vzdává Hold 2022 a úvodním intro videem Rytířů Kladno. Jak si v této náročné kategorii povede?

O medailových umístěních bude nyní rozhodovat odborná porota, která určí celkové pořadí. Více o anketě můžete najít ZDE. Držte pěsti tygřímu videu v boji o nejvyšší umístění!


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p

Nejnovější články

Tygři v zápase plném zvratů předčili Třinec v prodloužení

Obránce Jakub Šedivý míří na hostování do Českých Budějovic

Michal Bulíř vyrovnal střelecký rekord Petra Nedvěda!

Z našeho fanshopu

Minidres bílý 22/23

155 Kč
Koupit

Minidres modrý 22/23

155 Kč
Koupit

Ponožky kotníkové tyrkysové

99 Kč
Koupit

Propiska modrá s logem

30 Kč
Koupit