Na rovinu si musíme říct, že jsme zápas nezvládli, říká Bulíř

Liberec – Kapitán mužstva Michal Bulíř se po více jak měsíci vrátil do sestavy šelem, ani on však nezabránil prohře 1:4 s Třincem. Svůj návrat mohl už v první třetině oslavit gólem, trefil ale tyč a z následné šance naopak skóroval soupeř. „Nevím, jestli to byl klíčový moment zápasu, ale mohl to pro nás být dobrý impulz,“ lituje neproměněné šance.

Třinec už po reprezentační přestávce jeden zápas odehrál. Bylo to podle tebe na ledě znát?
Je to možné, ale nevím, jak to soupeř cítil. To, že už má tým rozehrané nohy, se vždy trochu projeví. Nevím, jak na tom byli ostatní spoluhráči, ale já jsem hrál po měsíci, takže to taky nebylo nejjednodušší. Nicméně náš projev nevypadal vůbec dobře. Zápas se nám nepovedl.

Oceláři na vás v první třetině vlétli. Jak bylo těžké se srovnat s jejich tempem?
Zkrátka jsme na ně nezvládli najít recept. Špatně jsme si pokryli některé situace. Těsně po zápase se to těžko hodnotí. Vím, že jsme hráli špatně. V čem konkrétně byl zádrhel si rozebereme v sobotu na videu.

Bylo to tvé první utkání po zranění. Jak ses cítil fyzicky?
Bylo to náročné. Člověk se v takové chvíli musí vždy nějak dostat do tempa, snad se to bude zápas od zápasu zlepšovat. Doufám, že půjdeme nahoru i jako tým.

Jak tě zraněný kotník limitoval. Mohl jsi vůbec cvičit?
Vršek jsem trénovat mohl, jinak to ale bylo těžký. I poté, co jsem dal pryč berle, to moc na cvičení s nohama nebylo.

Už v první třetině jsi trefil tyčku a Třinec hned na to skóroval. Byl to klíčový moment utkání?
Chybělo jen, aby se puk od tyče odrazil do brány. Mohl to pro nás být dobrý impulz. To jsou ale kdyby. Musíme si na rovinu říct, že jsme utkání nezvládli a ani to hokejově to nevypadalo tak, jak bychom chtěli.