Michal Bulíř se stal nejlepším střelcem tygří historie!

Date of publication Author Redakce

Liberec – Rekord legendárního Petra Nedvěda vyrovnal už na konci září, na jeho celkové překonání si ale kvůli zranění musel počkat až do prosince. Svůj 138. gól v libereckém dresu nakonec Michal Bulíř vstřelil v zápasu s Vítkovicemi a stal se tak nejlepším zakončovatelem v historii klubu!

Nedvědův milník dorovnal současný kapitán Tygrů už v zářijovém duelu s Plzní (více se dočtete zde), v historické tabulce se ale osamostatnil až nyní. Michal Bulíř se prosadil už v první třetině utkání s Vítkovicemi a zaznamenal tak svou 138. branku za Liberec, což je meta, které v historii našeho klubu ještě žádný hráč nedosáhl.

Bulířova současná bilance za tým, v němž strávil drtivou většinu své kariéry, tak nyní činí 110 gólů v základní části, 24 v play-off a 4 v baráži. Michalovi ještě jednou blahopřejeme k překonání rekordu a přejeme mu, ať ho ještě co nejvíce vylepší!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR