VIDEO: Bulířova cesta za rekordem

Date of publication Author Redakce

Liberec – Bílí Tygři tento rok slaví 20 let od postupu do české nejvyšší soutěže a možná symbolicky na toto jubileum padl jeden významný klubový rekord. Michal Bulíř totiž překonal legendárního Petra Nedvěda v počtu gólů za Liberec!

V utkání proti Vítkovicím, které nakonec Tygři prohráli až v prodloužení, dosáhla liberecká ikona Michal Bulíř jednoho významného milníku. V přesilové hře na začátku zápasu totiž kapitán Severočechů vstřelil svůj 138. gól v našich barvách a stal se tak historicky nejlepším střelcem v historii klubu. Více se dočtete zde. Takový moment nepřichází v hokejovém dění každý den, a tak si zaslouží náležitou pozornost. V následujícím videu si tak můžete připomenout ty nejpovedenější a nejzásadnější branky našeho rekordmana!

Petr Kváča: Chci být vzorem pro mladší kluky