Kapitán Bulíř musel na operaci. Mimo hru bude až osm týdnů

Date of publication Author Klub

Liberec - V utkání s Litvínovem, které se odehrálo 20. prosince 2022, utrpěl Michal Bulíř poranění nohy. Původně se měl vrátit zpět do hry brzy, jenže zranění má nakonec vážnější charakter, a kapitán Bílých Tygrů tak musel podstoupit operaci lýtkového svalu. Očekávaný návrat bude za šest až osm týdnů.

V aktuální sezoně se smůla na Michala Bulíře jen lepí. V říjnu nejprve utrpěl poranění kotníku a tým se bez něj musel na měsíc obejít. Po devíti vynechaných utkáních se zkušený útočník vrátil, ale bohužel jen na měsíc. Proti Litvínovu byl v jednom ze soubojů nešťastně trefen do nohy soupeřovou bruslí, což ho vyřadilo ze hry ze závěrečných bojů uplynulého roku.

Zranění se hojilo hůře, než se původně očekávalo, a tak musel liberecký kapitán podstoupit operaci, která prodlouží jeho rekonvalescenci o šest až osm týdnů. Na samotný závěr sezony by tak měl být jednatřicetiletý forvard připraven.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu