Dvougólový Rychlovský: Ať klidně dává góly brankář, hlavní je výhra

Date of publication Author Jan Kousal

Liberec - Bílí Tygři vkročili do předkola pravou nohou a díky výhře 4:1 se v sérii s Plzní ujali vedení. Lví podíl na úspěšném vstupu měl útočník Jakub Rychlovský. Šikovný útočník oslnil speciálním sestřihem pro play-off i dvěma brankami do sítě Škody.

Mohl být první zápas play-off pro tebe vůbec lepší?
Upřímně jsem to nečekal. Jsme rádi, že to tam spadlo, ale je jedno, kdo ty góly dává. Ať klidně dává góly brankář. Hlavní je, že jsme vyhráli.

První gól muselo posvětit video. Věděl jsi, že bude platit?
Úplně jistý jsem si nebyl, protože jsem byl před bránou v souboji s obráncem, který mě tlačil do gólmana. Když si to ale trenéři pouštěli na tabletu, tak říkali, že to bude platit.

Michal Bulíř po prvním utkání
Nesmíme polevit. Něco si rozebereme, ukážeme si chyby i dobré věci. Potřebujeme udržet tempo, dobré napadání a zůstat zarputilí.

Panuje spokojenost s tím, co jste jako tým předvedli?
Myslím si, že můžeme být spokojení. Teď je ale potřeba dobře zregenerovat a připravit se na další zápas.

Pomohly i nové sestřihy?
Dohodli jsme se, že si oholíme hlavy. Bylo to takové spontánní ze dne na den. Evidentně to pomohlo. (směje se)

Jak pomohl návrat Michala Bulíře?
Všichni v extralize vědí, že Bulda je kvalitní hráč. Jsme moc rádi, že ho máme zpátky v sestavě.

Slavná trojice aneb selská jízda