Bílí Tygři Liberec

Během pátku i v průběhu OFF Párty sleva 20 % ve fanshopu!

Date of publication Author Fanshop

Liberec - Sezona Tygrům v neděli skončila, je na čase se rozloučit s A-týmem na tradiční OFF Párty. A kdy jindy zavítat také do tygřího fanshopu? Přichystali jsme si pro vás speciální akci.

V průběhu celého pátku, tedy i během OFF Párty, máte šanci nakoupit v kamenné prodejně našeho fanshopu se slevou 20 % na kompletní sortiment. Vybavte se jako správní Tygři a nechte si rovnou zakoupené fanpředměty podepsat od kompletního tygřího A-týmu! K dostání budou dresy, trička, šály, zkrátka kompletní sortiment fanshopu.

Sleva 20 % platí pouze v kamenné prodejně a ve stánku přímo na ploše Home Credit Areny, který zde bude umístěn během OFF Párty. Slevu naopak nelze aplikovat v tygřím e-shopu.

Tygří fanpředměty se slevou můžete ve fanshopu zakoupit v pátek 31. března od 9 hodin až do skončení OFF Párty. Kamennou prodejnu naleznete na rohu Home Credit Areny a bude do ní umožněn přístup také fanouškům, kteří zavítají na samotné rozloučení se sezonou.

Dorazte na naši tradiční tygří OFF Párty, potkejte se s hráči A-týmu a nakupte si za nejvýhodnější ceny v tygřím fanshopu! Těšíme se, až se společně rozloučíme s hokejovou sezonou 2022/23. Na viděnou v pátek v 17 hodin v Home Credit Areně!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Tygři si vyzkoušeli fyzické testy PČR

Nejnovější články

Ve fanshopu probíhá výprodej! Ulovte si skvělé kousky za nejlepší ceny

Tygři vyzvou reprezentaci v hokejbalové exhibici!

Tygří DNA mi je blízká. V létě s Birnou oprášíme kolo, těší se Knot

Z našeho fanshopu

Vlajka na auto malá bílá

120 Kč
Koupit

Povlečení Jednou tygr, navždy tygr

1250 Kč
Koupit

Trumpeta velká

145 Kč
Koupit

Kšiltovka bílá lesklá modré logo

330 Kč
Koupit