Adam Najman obdržel pozvánku na reprezentační kemp

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - Souběžně s extraligovým play-off se rozjíždí také příprava národního týmu na květnové mistrovství světa. Tygři mají v první nominaci trenéra Kariho Jalonena jednoho zástupce.

Mezi osmnácti hráči z české nejvyšší soutěže totiž figuruje i jméno Adama Najmana, který tak bude mít šanci rozšířit své reprezentační portfolio. Dosud se mladý forvard objevil na světovém šampionátu U20 i U18, za seniorský národní tým si odbyl premiéru v této sezóně dvěma duely na Euro Hockey Tour.

Letos již druhou reprezentační pozvánku si Najman vysloužil po svém životním ročníku, v němž nasbíral celkem 42 kanadských bodů.

Český výběr se v rámci přípravy na mistrovství světa poprvé sejde na kempu v Plzni. První přátelské zápasy ho poté čekají příští týden v Německu.

Slavná trojice aneb selská jízda