Slováci znají soupisku pro mistrovství světa. Figuruje na ní i Michal Ivan!

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec – S blížícím se světovým šampionátem jednotlivé týmy postupně odhalují své finální nominace. Pozvánku na turnaj ve Finsku a Lotyšsku dostal i liberecký bek Michal Ivan!

Začátek uplynulého ročníku musel Michal Ivan vynechat kvůli zranění, po svém návratu se ovšem rychle aklimatizoval a po zbytek sezóny se v defenzivě prezentoval velmi spolehlivými výkony. Za ty si vysloužil pozvánku do přípravného kempu do národního týmu.

A v něm nakonec zůstal i po finální nominaci, kterou Slováci představili v sobotu. Libereckého beka tak čeká již třetí účast na vrcholném turnaji, přestože je mu teprve 23 let!

Mistrovství světa odstartuje v pátek 12. května, společně ho pořádají Finsko a Lotyšsko. Slovensko do šampionátu vstoupí v zahajovací den utkáním proti Česku. Bílí Tygři gratulují Michalovi k nominaci a přejí mu na mezinárodním poli mnoho štěstí!

Petr Kváča: Chci být vzorem pro mladší kluky