Bílí Tygři Liberec

Vyzkoušej si už dnes s Tygry fyzické testy k policii

Date of publication Author Partnerské sdělení

Liberec - Chcete nastartovat novou kariéru nebo jen pořádně vyzkoušet svou kondici? Zapište si do kalendáře čtvrtek 1. června, kdy se na Městském stadionu uskuteční fyzické testy, které musí zvládnout všichni uchazeči o práci v policejních bezpečnostních složkách. A zapojí se do nich i tygří A-tým! Nenechte si tuto událost ujít, registrovat se můžete i přímo na místě.

Policie ČR spolupracuje s Bílými Tygry při organizaci domácích zápasů a pomáhá zabezpečovat jejich hladký průběh. V Libereckém kraji se však potýká s výrazným nedostatkem personálu. A právě to pro vás může být zajímavá příležitost nastartovat novou kariéru! Jak je však známo, pro vstup do policejních složek je nejprve třeba splnit řadu kritérií, mezi nimiž nechybí fyzické testy.

A právě ty si budete moci vyzkoušet ve čtvrtek 1. června od 15:00 na Městském stadionu. Adepty budou čekat tradiční disciplíny - člunkový běh na celkem 40 metrů, kliky, vytrvalostní běh na 1 000 metrů a celomotorický test. V případě, že splníte kritéria, obdržíte oficiální potvrzení, které je uznáváno při žádosti o vstup do služebního poměru Policie ČR.

Výzvu se rozhodli přijmout také Bílí Tygři, jejichž vybraní členové A-týmu se do testů také zapojí. Nejen, že si tak vyzkoušíte splnění kritérií, ale také se budete moci porovnat s hokejovými profíky.

Doprovodný policejní program

Vedle toho se můžete těšit také na doprovodný program. Policie ČR si pro vás připravila ukázku slanění z policejního vrtulníku, ale také zásah jízdní policie a další atraktivní akce. Zblízka si rovněž budete moci prohlédnout policejní techniku a vybavení.

Vyrazte 1. června na Městský stadion otestovat své fyzické dovednosti nebo jen podpořit Tygry či své blízké a dozvědět se více o práci policejních složek. Veškeré další informace naleznete v letáku níže. Těšíme se na viděnou!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Nad(h)led #31: Vedoucí týmu Tomáš Krupka

Daniel Král: Při přípravě jsem se zaměřil hlavně na třinecké přesilovky

Tygři svedli s Oceláři vyrovnanou partii, nakonec ale slavil mistr

Z našeho fanshopu

Šňůrka na krk s hráči nová

70 Kč
Koupit

Brýle sluneční tmavě modré

70 Kč
Koupit

Penál s potiskem

495 Kč
Koupit

Kšiltovka funkční černá

350 Kč
Koupit