Flynn je ze hry. Chybět bude několik týdnů

Date of publication Author Klub

Liberec - V posledním domácím utkání proti Karlovým Varům se nešťastně zranil Oscar Flynn, který musel ze zápasu odstoupit už na konci úvodní třetiny. Zranění v dolní části těla ho vyřadí ze hry na několik týdnů.

Nešťastná situace se udála v 19. minutě první třetiny souboje s Energií. Hostující obránce Joona Huttula najel zezadu nohou do paty Oscara Flynna a ten se s nepříjemnými grimasami zvedal z ledu. Po návratu na střídačku zamířil rovnou do kabiny a do zbytku duelu už nezasáhl. Hned další den podstoupil produktivní útočník vyšetření v Krajské nemocnici Liberec, které naštěstí vyloučilo nejčernější scénáře. Trenéři se ovšem bez Flynna budou muset několik týdnů obejít.

Vyjádření týmového lékaře Romana Mizery
Oscar utrpěl v zápase s Karlovými Vary poranění dolní končetiny. Včera absolvoval detailní vyšetření v Krajské nemocnici Liberec, které prokázalo, že nebude třeba operační řešení. Návrat do tréninkové zátěže očekávám během dvou až tří týdnů.

Oscar Flynn bezprostředně po nešťastném pádu