Bílí Tygři Liberec

Tři Tygři obléknou český dres! Premiérovou nominaci obdržel Rychlovský

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec – Také na druhém letošním podniku Euro Hockey Tour bude mít liberecký tým své zástupce. Po vydařeném turnaji ve Finsku si o další pozvánku do národního týmu řekli Tomáš Filippi s Ronaldem Knotem. Dojde také ale i na jednoho debutanta.

Obránce Ronald Knot a útočník Tomáš Filippi už jsou na mezinárodní scéně poměrně zkušení harcovníci. Druhý jmenovaný se jednou podíval i na mistrovství světa, Knot má kromě světového šampionátu ve svém portfoliu i olympijské hry. Oba se již představili v listopadu na Karjale a po povedených výkonech na tomto turnaji i domácí soutěži je trenér národního týmu Radim Rulík neváhal pozvat i do Švýcarska.

Zato Jakub Rychlovský oblékne dres seniorské reprezentace vůbec poprvé. Mladý forvard zažívá v Liberci svou životní sezónu a s bilancí 11+10 už nyní překonal své dosavadní maximum. V mládežnických kategoriích se podíval na mistrovství světa kategorie U18 i U20, nyní ho čeká premiéra za národní tým mezi dospělými.

Druhý turnaj série Euro Hockey Tour zahájí české mužstvo 14. prosince v pražské O2 areně proti Finsku. Následně se přesune do švýcarského Curychu, kde vyzve domácí tým a Švédy.


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

4 góly Tomáše Filippi proti Kladnu 🎩

Nejnovější články

Podpořte s Tygry fanouška bojujícího s nádorem

Zbývají dva domácí zápasy základní části. Nenechte si je ujít!

Esportová liga jde do play-off. Překvapí Tygři Litvínov?

Z našeho fanshopu

Trumpeta velká

145 Kč
Koupit

Ponožky bílé s logem

120 Kč
Koupit

Svíčka krychle s logem

110 Kč
Koupit

Triko dětské Birner

475 Kč
Koupit