Bílí Tygři Liberec

Decibely extraligy znovu v Home Credit Areně! Vylepší si Tygři skóre?

Date of publication Author Partnerské sdělení

Liberec - Už tuto neděli podruhé zavítá do Home Credit Areny aktivace jménem Decibely Tipsport extraligy, v níž titulární partner nejvyšší české hokejové soutěže rozdělí mezi nejlepší fanoušky odměnu v celkové hodnotě 1 000 000 Kč. Vybojují si tygří fanoušci podíl na této částce?

Decibely extraligy běží od října až do konce základní části letošního ročníku Tipsport extraligy. Porota Tipsportu navštíví během sezony každý klub a zjistí, jak bouřlivou atmosféru zvládnou jeho fanoušci vytvořit. Hodnotí se celkem 3 kategorie: 

Decibely ve vybraném momentu

Jak velký rachot dokážou fanoušci vytvořit po výzvě moderátora? Měření proběhne v libovolné komerční pauze během 2. třetiny. 

Decibely v průběhu zápasu

Jaká byla průměrná výška decibelů? Spočítá se na základě měření v několika předem určených pasážích zápasu. 

Celkový dojem

Jaká byla celková atmosféra na stadionu? Porota Tipsportu zhodnotí styl fandění, chorea i všechny další fanouškovské aktivity.  

Finální bodové skóre určí vážený průměr hodnot ze všech 3 kategorií. Aby bylo bodování co nejpřesnější, navštíví porota Tipsportu v průběhu sezony každý klub hned dvakrát. Do závěrečné tabulky se vždy započítá ten nejlepší výsledek. 

Vítězové Decibelů extraligy budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru TELH v závěru hokejové sezony. Mezi trojici nejlepších klubů Tipsport rozdělí odměnu ve výši 1 milionu korun.  

1. místo: 500 000 Kč

2. místo: 300 000 Kč

3. místo: 200 000 Kč

A o co tygří fanoušci bojují? Ve hře je návrat pravého Bílého pekla! Vítězná částka bude v případě výhry použita na bílé fanpředměty (trička, fandící ručníčky), které budou fanouškům rozdány na prvním utkání nové extraligové sezony. Bílí Tygři tak mají možnost navázat na dlouholetou tradici a znovu obarvit Home Credit Arenu do bílého.

Po prvním kole patří aktuálně Tygrům 6. místo se ziskem 91,5 bodů, tuto bilanci si tak budeme chtít společně vylepšit.

Na druhé kolo aktivity se těšit už v neděli 10. prosince na utkání s Mladou Boleslaví! Tak neváhejte a přijďte naše hráče povzbudit. Potřebujeme každého fanouška, ve hře je milionová odměna. Buďte u toho! Více najdete na webu Decibely Tipsport extraligy.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

4 góly Tomáše Filippi proti Kladnu 🎩

Nejnovější články

Podpořte s Tygry fanouška bojujícího s nádorem

Zbývají dva domácí zápasy základní části. Nenechte si je ujít!

Esportová liga jde do play-off. Překvapí Tygři Litvínov?

Z našeho fanshopu

Box svačinový s logem

75 Kč
Koupit

Minidres bílý

165 Kč
Koupit

Body modré s kr.rukávem a barevným logem

295 Kč
Koupit

Triko dámské Bulíř

495 Kč
Koupit