Bílí Tygři Liberec

Poslední šance zapojit se do O kapku lepší aukce!

Date of publication Author Partnerské sdělení

Liberec - Dvě kompletní kola, ve kterých nastupovali hokejisté Tipsport extraligy i Chance ligy se speciálně upravenými dresy, sami k výstroji přidávali oranžové prvky, jsou minulostí. Už v úterý skončí O kapku lepší aukce, vydražte si tygří dres a zapojte se do pomoci dětem s poruchami krvetvorby!

Jak se můžete zapojit do aukce dresů a hokejek

Stačí se registrovat na webu sportovniaukce.cz. Poté je možné dražit jeden z vámi vybraných předmětů. Ke všem dresům i hokejkám bude připraven certifikát pravosti, který obdrží úspěšný dražitel s vydraženým předmětem. Pozor, aukce končí v úterý v 18:00!

Získat zde můžete dres Michala Birnera z nedělního utkání s Litvínovem či trikot Tomáše Filippi z duelu na ledě Třince. Kromě toho je k mání také hraný puk z nedělního souboje s Litvínovem, jenž podepsat Tomáš Filippi jako nejlepší hráč zápasu. V dražbě jsou samozřejmě také další hrané relikvie od nejvýraznějších jmen extraligy i Chance ligy.

Sběratelé si tedy rozhodně přijdou na své. Veškerý výtěžek aukce bude věnován ve spolupráci s NF Kapka naděje směřovat na zakoupení přístroje TapeStation 4150, díky němuž se bude moci v laboratořích CLIP na Klinice dětské hematologie a onkologie ve FN Motole každý rok analyzovat vzorek krve zhruba 100 dětí z celé ČR a dalších šedesát ze Slovenska.

Všem účastníkům aukce děkujeme!

PŘEJÍT DO AUKCE

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Trénink pohledem Jaromíra Péreze

Nejnovější články

Prohlášení prezidenta klubu

McCoshen si o rok prodlouží angažmá na severu Čech

Liberec, ale i Slovensko, Německo či Kanada a USA. Kam putují dresy z aukce?

Z našeho fanshopu

Triko dětské Birner

475 Kč
Koupit

Svíčka krychle s logem

110 Kč
Koupit

Triko jednobarevné logo pánské bílé

320 Kč
Koupit

Hrnek malý s logem

89 Kč
Koupit