Zbývají dva domácí zápasy základní části. Nenechte si je ujít!

Date of publication Author Klub

Liberec - Základní část Tipsport extraligy 2023/24 se rychle chýlí ke svému konci. Těšit se v Home Credit Areně můžeme na poslední dva duely, nenechte si je ujít!

Spolu s koncem základní části vrcholí také boj o místenku ve čtvrtfinále play-off. Tygři o něj aktuálně svádějí bitvu s Českými Budějovicemi, Litvínovem a Kometou Brno. A právě Kometa bude letos posledním soupeřem, s nímž se naši hráči v Home Credit Areně před nadstavbou utkají. Vzájemný souboj, v němž stále může být ve hře hodně, se uskuteční v pátek 1. března od 17:30.

Ještě předtím vyzvou svěřenci trenéra Pešána Vítkovice, proti nimž nastoupí už v neděli 25. února. Tento zápas se rychle plní, a tak s nákupem vstupenek rozhodně neváhejte. V prodeji je již také 4. patro, které nabízí unikátní přehled nad celou ledovou plochou. Nezapomeňte si tak své místo zajistit včas, v klíčové fázi sezony budeme potřebovat každého fanouška!

Online prodej

Jednorázové vstupenky i permanentky si samozřejmě můžeš jako již tradičně zakoupit z pohodlí vlastního domova online v síti Ticketportal. Tak neváhej a měj své místo na zápasech Bílých Tygrů Liberec jisté! Předprodej vstupenek na Rotundě bude otevřen dvě hodiny před začátkem každého utkání, vstupenky jsou dále v prodeji také v jednotlivých pobočkách sítě Ticketportal.

VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE ZDE

Nejnovější video