Bílí Tygři Liberec

Startuje prodej uvolněných sedadel! Vyber si svou permici

Date of publication Author Klub

Liberec - Až do neděle 16. června měli majitelé permanentek z předchozí sezony příležitost pojistit si své sedadlo také pro nadcházející ročník. To už ale neplatí, od úterních 12 hodin jdou nevyužité rezervace do volného prodeje!

Výhody permanentky

Spolu s permicí na novou sezonu jsme si pro tebe nachystali několik výhod. Kromě dárkového balení permice se můžeš těšit na voucher na dvě vstupenky na libovolné utkání dle vlastního výběru, ať můžeš na hokej pozvat také některého ze svých nejbližších. Na začátku sezony budeš mít příležitost si permanentku stáhnout do nové tygří mobilní aplikace a v ní čerpat slevu 5 % na nákup občerstvení v Home Credit Areně.

Dále se vedle vstupu na všechna domácí utkání základní části či přípravná utkání můžeš těšit také na předkupní právo na play-off, slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 5 % na sportovní zboží v obchodě R-Gol.com, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA či slevu 20 % na vstup do ZOO Liberec.

Po utkáních bude majitelům permanentních vstupenek umožněn přístup do VIP restaurace, kterou budete moci využít k posezení s přáteli a občerstvení. Zároveň zde můžete po zápasech využít slev happy hours, kdy po závěrečné siréně zakoupíte veškeré nápoje ve VIP restauraci se slevou 20 %. A pozor, pro ty, kteří navštíví všechna utkání základní části, jsme si zároveň přichystali speciální odměnu za věrnost.

Online prodej

Stejně jako v minulých sezonách bude probíhat prodej primárně online. Své sedadlo v Home Credit Areně si tak můžeš zajistit z pohodlí svého domova. Permanentky je možné zakoupit v síti Ticketportal, a to jak v případě stávajících permanentkářů, tak pro nové fanoušky. Tvoji permici ti doručíme až domů, dopravu hradí klub.

KOUPIT PERMANENTKU ONLINE

Různé hladiny cen

V sezoně 2024/25 jsou permanentky znovu nabízeny za tři hladiny cen. Majitelé permanentek z uplynulého ročníku mohli využít nejnižší cenovou hladinu. V rámci volného prodeje pak platí druhý ceník, a to pro nové permanentkáře.

S nákupem rozhodně neotálej. Zvýhodněná cena pro nové permanentkáře bude platná do 31. srpna, od 1. září vejde v platnost třetí ceník permanentních vstupenek.

Permanentka Bílých Tygrů na sezonu 2024/25 se jako vždy vyplatí! Zajisti si svou permici, tvoje místo už na tebe čeká!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější články

Týdenní odměna? Z Ještědu doplnit energii

Tygři se vrací na led! V pondělí odstartují finální fázi přípravy

Permice jsou stále v prodeji. Už máš svoje místo?

Z našeho fanshopu

Triko pánské Birner

495 Kč
Koupit

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit

Poukaz dárkový 500 Kč

500 Kč
Koupit

Klíčenka s kovovým plíškem

55 Kč
Koupit