Zažijte NHL! Už tuto sobotu v OC Nisa Liberec

Date of publication Author Partnerské sdělení

Liberec - Hledáte program na sobotu 22. června? Vyrazte do OC Nisa, kam zavítá NHL Global Fantour! Budete mít příležitost vyzkoušet si zajímavé hokejové aktivity, zažít spoustu zábavy a vyslechnout k Bomby k tyči přímo na místě.

Co vás čeká?

• 15 hokejových aktivit, se kterýmii se v rámci České republiky jen tak nesetkáte:
    • Virtuální realita: Vyzkoušejte si, jaké to je být na ledě s nejlepšími hráči NHL.
    • Radar na měření rychlosti a přesnosti střely: Zjistěte, jak rychle dokážete střílet a jak přesně míříte.
    • Test zdatnosti: Stejný test, který používá NHL k hodnocení hráčů při vstupním draftu.
  • Odměny: Každý účastník, který si vyzkouší všechna stanoviště, získá za své snažení odměnu.
  • Soutěže o zajímavé ceny: Bude probíhat celý den, takže se máte na co těšit!
  • Setkání s legendami: Máte možnost potkat se s hokejovými legendami
    • Slavomírem Lenerem,
    • Radimem Vrbatou,
    • a Václavem Nedorostem.
  • Hokejový podcast Bomby k tyči: talkshow začne od 14 hodin s Michalem Birnerem a Richardem Tesařem.
  • Zóna Nova Sport: Nova Sport, která vysílá zápasy NHL, bude mít na místě svou zónu, do které mohou návštěvníci nahlédnout.
  • Hokejový klub Bílí Tygři Liberec: Přijďte navštívit tygří stánek, užijte si spoustu zábavy a třeba si vyberte některý ze stylových kousků tygřího merche.
  • Celou akcí nás bude provázet moderátor Petr Suchoň.

Těšíme se na vás a na společné hokejové zážitky!