Tempo bylo dobré, ale závěr jsme pokazili, říká Lantoši po odvetě s Litvínovem

Date of publication Author Natálie Kopecká

Liberec - Po několikaměsíční odmlce naskočil do zápasového tempa také nově příchozí útočník Róbert Lantoši, který se v rámci své premiéry v libereckém dresu stal také prvním střelcem domácího duelu proti Litvínovu. I přesto však první domácí představení Tygrům nevyšlo a s Litvínovem padli 2:3.

Jaký máš pocit ze svého prvního představení v tygřím dresu?
Já mám dobrý pocit. První utkání po pauze bývají vždy náročná. Je škoda, že jsme prohráli, protože tempo zápasu bylo dobré. V závěru jsme si to bohužel trochu pokazili.

Zvedl ti gól sebevědomí, přestože se jedná pouze o přípravu?
Určitě ano. Věřím, že mě to zase posune dál a budu podávat kvalitní výkony.

Hrál jsi ve formaci s Martinem Faško-Rudášem a Tomášem Filippi. Jak se ti s nimi spolupracuje?
Skvěle. Tomáš je perfektní, vyspělý, rozumný hráč. S Martinem jsme na tom rychlostně velmi podobně, proto si myslím, že můžeme bekům pěkně zatopit. Uvidíme, jak nám to půjde dál. Budeme se snažit mezi sebou vytvořit co největší chemii.

Stane se z vás trio i do sezony?
Uvidíme, jak se to vyvine. Michal Bulíř má nějaké problémy, proto uvidíme, jak se to celé poskládá. Sezona je ještě daleko.

Jak si zatím zapadl do libereckého prostředí?
Sedí mi to tu. Tým je hladový po úspěších a to je pro mě důležité. Doufám, že v sezoně předvedeme co nejlepší výkony.