Bílí Tygři Liberec

VIDEO: Parádní trefa! Dominik Hrníčko nadchl svou šikovností

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec – Tygři mají šikovné hráče také na farmě v Benátkách nad Jizerou. Dominik Hrníčko se v duelu Benátek s Přerovem prezentoval parádní fintou, kterou navíc ve své kariéře neukázal poprvé – stejným způsobem se prosadil také v minulé sezoně v juniorce.

Zápas přitom Benátkám příliš nevyšel. Proti 5. celku WSM ligy vzdorovaly bez inkasování pouze necelé tři minuty, a přestože ve druhém dějství dokázaly otočit na 2:1, následoval pro změnu obrat ze strany Zubrů. Ti nejprve otočili na 4:2 a následně při power-play Benátek zvýšili už na 5:3. To ale v zápase stále nebylo vše.

V tu dobu přišla chvíle Dominika Hrníčka. Ten si najel za branku a parádní fintou, která je typická spíše pro florbal a kterou slavně předvedl například Mikael Granlud, dokonale zaskočil bezmocného brankáře Přerova. Tuto hokejovou parádu si můžete prohlédnout ve videu přibližně v čase 1:29.

Hráč, který patří také do širšího kádru A-týmu, na sebe tímto způsobem neupozornil poprvé. Během přípravy na ročník 2014/15 stejný trik ukázal také v zápase se Zlínem, tehdy ještě v dresu liberecké juniorky na turnaji O pohár primátora města Pardubic.

Už tehdy poznamenal, že tuto fintu na trénincích pravidelně nacvičuje. „Když máme chvíli volna, na tréninku to zkouším,“ přiznával s úsměvem po zápase. Také tuto trefu naleznete pro připomenutí v níže přiloženém videu. Tentokrát se mu však stejný trik povedl vůbec poprvé v soutěžním zápase. Přestože tato trefa bohužel k bodům nevedla, branka Dominika Hrníčka sklidila velký ohlas.

Nezbývá než věřit, že jednou tento talentovaný útočník ukáže stejný trik například také v dresu A-týmu Bílých Tygrů!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Petr Kváča: Chci být vzorem pro mladší kluky

Nejnovější články

Posezónní výprodej ve fanshopu!

Ronald Knot opouští Bílé Tygry. Nově bude působit ve Finsku

V neděli S rodinou do Vesce!

Z našeho fanshopu

Poukaz dárkový 500 Kč

500 Kč
Koupit

Kšiltovka s velkým logem bílomodrá

550 Kč
Koupit

Mikina s logem pánská modrá

895 Kč
Koupit

Triko dámské Bulíř

495 Kč
Koupit