Nenechte si ujít Halloweenské utkání! Už tuto neděli!

Date of publication Author Klub

Liberec - Po roční odmlce je zpět oblíbené Halloweenské utkání, které Bílí Tygři odehrají v neděli 31. října proti Bruslařům z Mladé Boleslavi. Přijďte si užít stylový doprovodný program v tradiční dušičkové atmosféře!

Halloweenské utkání je v Home Credit Areně dlouholetou tradicí a ani sezona 2021/22 nebude výjimkou. Tento tematický souboj navíc letos vychází na pikantní derby s Mladou Boleslaví, už teď je tedy jasné, že získá pořádný náboj!

Přijďte si i vy užít halloweenskou atmosféru! Pro fanoušky jsme si připravili dušičkový doprovodný program. Vytvořit si budete moci stylovou památku ve fotokoutku s hororovými rekvizitami. Obměny dozná i zahajovací ceremoniál či další prvky infotainmentu, budete si tak moci například vystřelit balík v McDonald’s Smrtící Trefě! Chybět nebude ani upravený hudební playlist.

Návštěvníci ČS Klubu si pak budou moci vychutnat tematický catering včetně speciálního halloweenského drinku nebo vyzkoušet svou odvahu ve virtuální realitě. Pro všechny fanoušky je připravena soutěž o nejstrašidelnější či nejoriginálnější masku, která bude odměněna lahodnou pizzou z restaurace Stadion.

Přijďte si s námi užít Halloweenské derby, bude to mít grády!

PŘIPOJ SE DO HRY | Až na doraz!