Mládežnický hokej

První starty a bod v Chance lize pro Jakuba Hujera!

Liberec - Akademie Bílých Tygrů se může pochlubit dalším hráčem, který ve velmi mladém věku okusil Chance ligu. Nedávno teprve šestnáctiletý útočník Jakub Hujer si navíc hned při svém druhém startu zapsal asistenci!

Nominace do kádru Benátek byla pro Hujera zaslouženou odměnou za vydařený vstup do sezóny. V libereckém dorostu i juniorce se mu dařilo pravidelně bodovat a plynule tak navázal na svoji úspěšnou práci v předchozím ročníku.

Poprvé se mladý forvard představil při přestřelce v Prostějově. Benátky díky mohutnému závěru vybojovaly alespoň bod za porážku 5:6 v prodloužení. Hujer strávil na ledě přes devět minut a hned při své premiéře nakoukl do přesilovky i na oslabení.

Následující zápas Benátky zamířily do Sokolova. Ačkoliv se jim duel nepovedl a prohrály 1:5, Jakub Hujer se mohl těšit z prvního kanadského bodu v seniorském hokeji! Založil totiž akci, kterou další mladík Bennet Rossmy vyšperkoval přihrávkou na zakončujícího Sebastiana Čederleho. Hujerův ice time tentokrát zůstal těsně pod devíti minutami.

Zajímavé je, že si technicky a bruslařsky nadaný hokejista v obou střetnutích připsal v tabulce účasti na ledě pozitivní bilanci +1. Gratulujeme!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner