Zajímavé akce

První zastávkou liberecké roadshow byl Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou/Liberec - Oblíbená liberecká roadshow zavítala do Jablonce nad Nisou, což byla zároveň startovní destinace druhého ročníku této akce. I podruhé zanechal v sousedním městě projekt dobrý dojem. "Je to výborná věc!" chválily roadshow obě strany. Zítra je na řadě německá Žitava.

Vloni se liberecká roadshow setkala s mnohými příznivci a také s dobrými ohlasy, a tak se oblíbená akce po roce vrací. Tygři zahájili sérii výjezdů v sousedním Jablonci nad Nisou. Pestrý program plný soutěží a zajímavých cen s prohlídkou týmového autobusu přilákal na zdejší Mírové náměstí fanoušky všech generací. "Chtěli jsme nejen hráče, ale i to dění a tu atmosféru, která bývá v Home Credit aréně, přiblížit našim fanouškům. Rozhodli jsme se proto, že se vypravíme i s tygřím autobusem, hokejisty A-týmu, roztleskávačkami a fanshopem do měst v libereckém kraji a do německé Žitavy. Vloni se nám to velmi osvědčilo a doufáme, že to naši příznivci ocení stejně tak," přiblížil smysl celé akce tiskový mluvčí klubu Marin Kadlec.

Vrcholem byla pro většinu zúčastněných autogramiáda hráčů libereckého kádru Ondřeje Vitáska, Jana Stránského, Jaroslava Vlacha a Dominika Lakatoše. "Poznáme se s lidmi a oni se zase potkají s námi. Je to skvělá příležitost získat si je a přilákat je do ochozů," shodovali se hokejisté. "Chceme divákům dokázat, že o ně stojíme," dodal na závěr nejzkušenější ze čtveřice Vitásek.

Fanoušci bez rozdílu věku si celou akci pochvalovali. "Je to zábava a radost, když můžou přijet až za námi," pěli ódy jablonečtí příznivci. "Doufám, že se Tygrům povede lépe než v té loňské sezoně. Hrozně bych jim to přál. Určitě Liberci budu fandit," přislíbil šelmám podporu jeden z místních.

Už zítra pokračuje roadshow za německými hranicemi na náměstí v Žitavě, kam vás Bílí Tygři zvou. Příští týden 7. září uzavře akci výjezd do Turnova a Tygří den před libereckou radnicí o den později.

Akce

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner