6. třída: Drtivé vítězství v Chomutově

Date of publication Author Jan Dvořák, Jan Rachota

6. třída zajížděla v sobotu ve třetím kole žákovské ligy mladších žáků do Chomutova. Zde do utkání nastoupila s odhodláním napravit porážku z minulého kola se Spartou. Po kolektivním výkonu slavili Tygři vítězství 8:2, když zazářila zejména dvojice Hrníčko (2 branky + 2 asistence) - Gecko (2 branky + 1 asistence).

3. kolo, sobota 15. září 2007
(0:1, 0:3, 2:4)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky Bílých Tygrů: Hrníčko (Macek); Suska P.; Hrníčko; Macek (Gecko, Hrníčko); Ouhel (Drbohlav); 2x Gecko (Macek, Hrníčko); Křížek (Ouhel).

Najman, Kreibich; Pacan–Turský, Drbohlav–Kořínek, Vála–Nosek, Špinka; Hrníčko–Macek–Gecko, Babec– Revaj–Vondráček, Křížek–Suska P.–Divila, Ouhel–Serbus–Kuhn.

Tygři chtěli zapomenout na nevydařený zápas proti Spartě a to se jim plně vydařilo.

I přesto, že zápas byl vcelku vyrovnaný, narostlo konečné skóre Tygrů do osmibrankové výše. Hlavní roli totiž hrála efektivita při proměňování šancí a tu Tygři plně využili. Velký podíl na tom měla první řada, která dala celkem pět branek.

3. kolo, sobota 15. září 2007
(0:1, 0:3, 2:4)

Branky a nahrávky

Poukaz dárkový 500 Kč