6. třída: Vysoké vítězství Bílých Tygrů

Date of publication Author Pavla Pacanová, Jan Rachota

Debakl si odvezla 6. třída Mladé Boleslavi z utkání v Liberci. Domácí Tygři soupeře od začátku nešetřili a celkově zvítězili 8:1. Hlavní hvězdou zápasu byl liberecký útočník Hrníčko, který soupeře obdaroval čtyřmi góly.

9. kolo, sobota 13. října 2007
8:1
(2:1, 2:2, 2:1)

Branky a nahrávky : 4 x Hrníčko (asistence Gecko, Pacan, Kuhn, Macek), Vondráček (Revaj), Gecko (Pacan), Macek (Hrníčko), Drbohlav (Divila). Souboje (Hity): Kořínek, Suska P.

Krejbich (Najman) - Pacan, Kořínek; Smrž, Vála; Nosek, Špinka - Macek, Hrníčko, Gecko - Babec, Suska P., Kratochvíl - Vondráček, Čižmár, Revaj - Divila, Kuhn, Ouhel - Serbus, Drbohlav.

Od první třetiny se Tygři do soupeře zakousli a průběh utkání měli zcela ve svých rukou. Výsledkem byl stav po dvou třetinách 7 : 0. Do třetí třetiny nastupovaly oba týmy s chutí pozměnit skóre zápasu. I přesto, že již padly pouze dvě branky, byla k vidění bojovná třetina.

Celkově zápas skončil vysokým vítězstvím Tygrů v poměru 8:1.