Tygřice vstoupily do nové sezóny! Na úvod ale nestačily na Pardubice

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Pardubice/Liberec – Nový ročník započaly liberecké ženy pořádnou prověrkou, představily se totiž na ledě Pardubic. Utkání se pro ně od úvodních chvil nevyvíjelo vůbec špatně. Po první dvacetiminutovce odcházely do kabin s jednobrankovým mankem, ovšem hned na startu druhého dějství se jim podařilo, díky trefě Celine Breite, vyrovnat. V závěru téže třetiny, těsně před jejím koncem, ale Tygřice inkasovaly znovu, a tak opět ztrácely jednu trefu. V závěrečném periodě si však domácí výsledek pohlídaly a navíc přidaly další tři branky. Po velmi solidním výkonu ale nakonec Severočešky neberou ani bod.

1. kolo, neděle 29. září 2024
(3:2, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 3. Abesková (Zemánková), 3. Hlavatá (Karlecová, Vlková), 18. Vlková (Zemánková), 39. Karlecová (Sáblíková, Hlavatá), 44. Abesková (Holoubková), 57. Karlecová (Sáblíková, Hlavatá), 60. Karlecová (Sáblíková, Hlavatá) – 12. Datlová (Hubáčková), 15. Hrdá (Breite), 21. Breite (Hrdá). Rozhodčí: Zbyněk Louda — Roman Borovec, Štěpán Skalický. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh zápasu: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 7:3.

Eko. Tes. Pardubice

M. Fajfrová (L. Kalhousová) — M. Mikulecká, P. Vlková, D. Macková, M. Topičová (A), K. Zemánková, A. Krejzlová, A. Flašková — L. Hlavatá, T. Karlecová (C), N. Sáblíková, P. Holoubková (A), A. Dubová, K. Kozáková , L. Abesková.

A. Urbanová — M. Steudtner, N. Tomanová, A. Havelková, A. Štěrbová (A) — K. Adamcová, L. Datlová, K. Raselová (C), V. Patrmanová, C. Breite, L. Hubáčková, A. Kubová, B. Procházková, N. Hrdá

1. kolo, neděle 29. září 2024
(3:2, 1:1, 3:0)