První venkovní výhra! Tygřice ve Varech zvítězily v prodloužení

Date of publication Author Kryštof Havíř

Karlovy Vary/Liberec – Družina kolem kapitánky Kateřina Raselové zvládla po porážce českobudějovických Dračic setnout i ty z Karlových Varů a ve třetím kole zapisuje první venkovní výhru. Skóre v jinak na branky skoupém utkání otevřela Adriana Kubová, ale Dračice dokázaly ve třetí třetině vyrovnat. Zápas tak doputoval až do prodloužení, ve kterém o právoplatném vlastníkovi bonusového bodu rozhodla po pouhých sedmnácti vteřinách Anna Štěrbová.

3. kolo, sobota 12. října 2024
1:2p
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 46. Zavřelová (Fričová) – 26. Kubová (Stejskalová), 61. Štěrbová (Breite, Raselová). Rozhodčí: Josef Helecz — Oldřich Orel, Lukáš Táborek. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.