Bílí Tygři Liberec

Jakub
Rychlovský

kup si
dres teď
Česká republika

Jakub
Rychlovský

Pozice
útočník
Narozen
7. 8. 2001 (21 let)
Výška
178 cm
Váha
82 kg
Hůl
levá
Zápasy
17
Góly
1
Asistence
4
Body
5
+/-
2
Trestné minuty TM
6

Profil hráče

S hokejem začínal Jakub Rychlovský ve Vrchlabí, nicméně již během mladšího dorostu přestoupil do města pod Ještědem. Postupně se vypracoval mezi hlavní opory mužstva a vůdčí roli plnil následně i mezi juniory. Díky svým výkonům také dostával pravidelně pozvánky na reprezentační akce, včetně světových šampionátů kategorií U18 a U20.

Již během mládežnických let začal také nastupovat za farmu v Benátkách a premiéru v tygřím áčku si odbyl v sezóně 2019/20. Postupně si vydobyl v sestavě Liberce pevné místo a v ročníku 2020/21 se s týmem dokonce podíval do extraligového finále, v němž Severočeši prohráli s Třincem.

Související fotogalerie

Související články

Jakub Rychlovský: V kabině panuje dobrá nálada, jdeme správným směrem

Liberec - Tygři i v druhém domácím utkání v řadě nastříleli šest gólů a proti Olomouci si tak připsali cenné tři body. Mezi úspěšné střelce se zapsal i Jakub Rychlovský, který vstřelil svůj první gól v letošní sezoně. „Už v minulých zápasech jsem si vytvořil několik šancí, tentokrát to tam konečně padlo," těšilo mladého útočníka.

Desítka x2: Znají mladé pušky mistrovský tým?

Liberec - Během čtvrtečního zápasu s Plzní jsme viděli zatím nejdelší souboj v nové vědomostní hře Desítka x2. Stejnou otázku jsme postavili také před mladíky z kabiny A-týmu. Jak si Jan Šír a Jakub Rychlovský vedli?

První permanentka doručena osobně. Role kurýra se zhostil Jakub Rychlovský

Liberec - Stejně jako v uplynulém roce si mohou fanoušci Bílých Tygrů zajistit permanentku na ročník 2022/23 primárně online. To nám však nezabránilo v tom, abychom si pro nejrychlejšího permanentkáře přichystali drobné překvapení.

Související videa

DESÍTKA ×2 | Byl tento hráč součástí mistrovského týmu?

Rychlík s maskotem potěšili prvního permanentkáře