Bílí Tygři Liberec

Jakub
Rychlovský

kup si
dres teď
Česká republika

Jakub
Rychlovský

Pozice
útočník
Narozen
7. 8. 2001 (21 let)
Výška
178 cm
Váha
82 kg
Hůl
levá

Profil hráče

S hokejem začínal Jakub Rychlovský ve Vrchlabí, nicméně již během mladšího dorostu přestoupil do města pod Ještědem. Postupně se vypracoval mezi hlavní opory mužstva a vůdčí roli plnil následně i mezi juniory. Díky svým výkonům také dostával pravidelně pozvánky na reprezentační akce, včetně světových šampionátů kategorií U18 a U20.

Již během mládežnických let začal také nastupovat za farmu v Benátkách a premiéru v tygřím áčku si odbyl v sezóně 2019/20. Postupně si vydobyl v sestavě Liberce pevné místo a v ročníku 2020/21 se s týmem dokonce podíval do extraligového finále, v němž Severočeši prohráli s Třincem.

Související fotogalerie

Související články

První permanentka doručena osobně. Role kurýra se zhostil Jakub Rychlovský

Liberec - Stejně jako v uplynulém roce si mohou fanoušci Bílých Tygrů zajistit permanentku na ročník 2022/23 primárně online. To nám však nezabránilo v tom, abychom si pro nejrychlejšího permanentkáře přichystali drobné překvapení.

Tygři si pojistili služby šesti hráčů. V Liberci naopak končí Klepiš

Liberec – Mladíci Jakub Rychlovský, Adam Klapka, Jan Štibingr a Sebastian Čederle budou nadále součástí soupisky Liberce. Totéž platí i pro zahraniční beky T.J. Melancona a Michala Ivana. Naopak zkušený útočník Jakub Klepiš pod Ještědem končí.

Tři prodloužení? Kondiční trenér musel do večerky pro jídlo, vzpomíná Rychlovský

Liberec – Páté čtvrtfinále na ledě O2 areny nemělo pro Bílé Tygry bohužel vítěznou koncovku, přesto se utkání navždy vryje do paměti všech jeho účastníků. S čistým herním časem více jak 103 minut se totiž jednalo o historicky druhé nejdelší klání odehrané v play-off!

Související videa

Rychlík s maskotem potěšili prvního permanentkáře