Oscar

+/-
Trestné minuty TM

Související fotogalerie

Prodloužení nejsou náhoda, vždy hrajeme jen část zápasu, říká Flynn

Liberec – Bílí Tygři nestačili ve čtvrteční předehrávce na Plzeň, z utkání nicméně vytěžili aspoň bod. Na začátku závěrečného dějství přitom prohrávali o dvě branky, nakonec si ale vynutili prodloužení. Výraznou měrou se na tom podílel útočník Oscar Flynn. „Ve třetí třetině jsme se zlepšili, jenže nám nevyšlo prodloužení,“ smutní střelec vyrovnávací branky.

Třetí výhra za dva body. Tygři porazili Litvínov v nájezdech

Litvínov/Liberec - V rámci třetího kola zavítali Tygři na led Litvínova. Po základní hrací době bylo skóre nerozhodné a zápas tedy dospěl až do samostatných nájezdů. V těch svěřenci trenéra Patrika Augusty navázali na úspěšné utkání s Kladnem a i tentokrát uzmuli bonusový bod, když rozhodující nájezd proměnil Oscar Flynn.

Zprávy o zranění: Kdo a kdy se vrátí do hry?

Liberec – Během letní přípravy se Tygři musí obejít bez Jakuba Rychlovského, Oscara Flynna, Michala Ivana a Jana Štibingra. Jaký je jejich zdravotní stav?