Adam

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

Adam Dlouhý hájí barvy Bílých Tygrů už od mládežnického věku. V sezoně 2012/13 plnil roli kapitána juniorského týmu, v tom samém roce pak debutoval také v dresu Benátek nad Jizerou. Během svého mládežnického působení navíc prošel řadou reprezentačních kategorií.

V sezóně 2013/14 se stal pevnou součástí farmy v Benátek, načež začal nakukovat i „A“ týmu Bílých Tygrů, kterým v play-off 2017 pomohl ke stříbrným medailím. Následné dva ročníky strávil na hostování v Chomutově, odkud se poté vrátil do liberecké organizace, kde střídavě nastupuje jak za Benátky, tak za šelmy v extralize.