Pronájem skyboxů

Dlouhodobý pronájem

Příjemné a luxusní prostředí oddělené od veškerého dění je jedinečným místem pro soukromí a bezprostřední výhled. Skybox je vybaven prostorným salónkem a kuchyňským koutem, barovým sezením a balkónem, kde jsou sedadla umístěná v prostoru hlediště. Součástí pronájmu skyboxu je přístup do VIP restaurace a bohatý raut od prémiové cateringové společnosti.

Jednorázový pronájem

Jednorázový pronájem skyboxu vám nabízí ideální příležitost k firemnímu večírku, oslavě narozenin či jednání s vašimi obchodními partnery. A to vše s jedinečným výhledem na ledovou plochu. Jednorázový pronájem rovněž zahrnuje přístup do VIP restaurace a bohatý raut od prémiové cateringové společnosti. Minimální naplněnost je 80 % kapacity. Na vyžádání je k dispozici hosteska.

Cena pro sezonu 2022/23:

2500 Kč / osoba

Dlouhodobý pronájem

Ing. Lenka Šablaturová

Krátkodobý pronájem

Michaela Jeřábková

Nejnovější video

NAD(H)LED | Nicol Lucák Čupková: Dříve se hráčky v Rusku klidně popraly v kabině o přestávce