Bílí Tygři Liberec

Velké výhry pro reprezentační osmnáctku: V přípravě smetla Švýcarsko 4:1 a 5:1

Date of publication Author Redakce

Romanshorn/Liberec - Příprava před Hlinka Gretzky Cupem vrcholí. Na prestižní turnaj česká reprezentace pilovala formu ve švýcarském Romanshornu a byla víc než úspěšná. Ve dvou přípravných duelech domácí přehrála 5:1 a 4:1. Ve druhém případě vychytal výhru národního mužstva brankář Bílých Tygrů Pavel Čajan. Do hry zasáhl také obránce Jan Hampl, který se bodově neprosadil.

V úvodním duelu český národní tým, který trénuje jako asistent také liberecký kouč Milan Plodek, prohrával. Na trefu Josselina Dufeyho ale dokázali Češi odpovědět hned pětkrát. Dvakrát se trefil Pavel Novák, brankář kategorie U20 Bílých Tygrů Pavel Čajan kryl záda kolegovi Janu Bednářovi.

O den později už ale dostal šanci a připsal na účet národního týmu další výhru. Díky brankám Pavla Nováka, Michala Guta, Jana Myšáka a Jakuba Malého reprezentace naladila správnou formu před generálkou s Američany, která se odehraje v sobotu 3. července. Trenéry zároveň čeká také ladění soupisky na Hlinka Gretzky Cup v Břeclavi a Piešťanech.

Sestava národního týmu v prvním zápase: Bednář – Baláž, Bláha, Hampl, Vacík, Kremláček, Hrádek, Malák, Svozil – Myšák, Chlubna, Gut (C) – Simon, Malý, Novák – Malát, Konečný, Handl – Ivan, Matěj, Macháček.

Sestava národního týmu ve druhém zápase: Čajan – Vacík, Baláž, Bláha, Hampl, Hrádek, Svozil, Malák, Kremláček – Novák, Gut (C), Chlubna – Myšák, Konečný, Malát – Binias, Ivan, Macháček – Simon, Handl, Malý.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p

Nejnovější články

Tygři v zápase plném zvratů předčili Třinec v prodloužení

Obránce Jakub Šedivý míří na hostování do Českých Budějovic

Michal Bulíř vyrovnal střelecký rekord Petra Nedvěda!

Z našeho fanshopu

Šňůrka na krk Hockey Team

70 Kč
Koupit

Kšiltovka modrá s logem a drápem

450 Kč
Koupit

Polštář s tygříkem modrý

295 Kč
Koupit

Náramek silikon Hockey Team

35 Kč
Koupit