Třetí a čtvrtá třída za sebou mají nabitý víkend!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - O víkendu byli hodně aktivní také naši třeťáci a čtvrťáci. V akci se představili během obou víkendových dní!

V sobotu se čtvrtá třída rozdělila na dva týmy. Jeden se vydal na turnaj do Náchoda, kde obsadil hezké třetí místo. Druhý zamířil na krajskou soutěž čtvrťáků do Jablonce nad Nisou. Nezaháleli ovšem ani třeťáci, kteří v Liberci nastoupili ke krajské soutěži proti o rok starším soupeřům. Neděle se pak nesla ve znamení výjezdu čtyřky do České Lípy, kde si mladí Tygři zkusili velký hokej. Bylo se na co dívat!

Hlavní trenér Adam Jandejsek se ohlíží za víkendem:

"Padla spousta krásných branek. Z naší strany byl k vidění bruslivý hokej okořeněný mnoha pěknými individuálními akcemi. Jsem nadšený, že hráči začali přenášet určité dovednosti z tréninků do zápasů a viděli, že to opravdu funguje a nese ovoce. Hráče třetí a čtvrté třídy za uplynulý víkend chválím!"

Nejnovější video

SESTŘIH | Tygři loupili na ledě Škodovky