Bílí Tygři Liberec

Tolik vyloučení si nemůžeme dovolit, mrzí po prvním finále Šedivého

Date of publication Author Redakce

Liberec - Finálová série DHL extraligy juniorů začala v Home Credit Areně zápasem, který budou svěřenci Richarda Loba chtít rychle hodit za hlavu. Nepodali totiž ani zdaleka výkon podle svých představ a padli 1:4. "Musíme uznat, že Plzeň byla ve všem lepší," neschovává se obránce Jakub Šedivý.

Liberečtí přitom do zápasu nevstoupili špatně. Od prvního plzeňského gólu se ale obrázek hry změnil ve prospěch soupeře, Západočeši pak měli navrch až do konce utkání. "Od nás tam dneska nebylo nic. Musíme uznat, že Plzeň byla ve všem lepší. Měla kvalitnější pohyb i koncovku," říká Jakub Šedivý.

Právě urostlý obránce patří mezi lídry týmu a mrzelo ho, že liberecká dvacítka zápas nezvládla. "Z naší strany tam bylo až moc negativních emocí. Příliš jsme se nepovzbuzovali, spíš jsme na sebe házeli špínu. To nás taky sráželo," přemítá.

Bílí Tygři si v utkání připsali hned dvanáct vyloučení. Plzeňští z široké nabídky přesilovek tři využili a početními výhodami si výrazně pomohli v cestě za prvním bodem v sérii. "Tolik trestů? V takových zápasech si nic takového nemůžeme dovolit. Mohli jsme čekat, že rozhodčí budou mít přísný metr. Musíme si na to dát pozor do dalších střetnutí," má jasno Šedivý.

Nepovedený výkon naše juniory štval o to víc, že se v lepším světle nepředvedli před skvělou diváckou návštěvou, která do Home Credit Areny dorazila. "Je možné, že jsme byli přemotivovaní," připouští důrazný bek. "To nás ale vůbec neomlouvá, zítra musíme podat úplně jiný výkon!"

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p

Nejnovější články

Tygři v zápase plném zvratů předčili Třinec v prodloužení

Obránce Jakub Šedivý míří na hostování do Českých Budějovic

Michal Bulíř vyrovnal střelecký rekord Petra Nedvěda!

Z našeho fanshopu

Povlečení s tygříkem

1250 Kč
Koupit

Polštář s tygříkem modrý

295 Kč
Koupit

Povlečení Jednou tygr, navždy tygr

1250 Kč
Koupit

Peněženka šedá s logem

195 Kč
Koupit