Dávid Gríger přestupuje do Karlových Varů

Date of publication Author Klub

Liberec – Po dvou sezónách strávených pod Ještědem se s Bílými Tygry loučí Dávid Gríger. Slovenský forvard se po vypršení smlouvy rozhodl pro návrat do Karlových Varů.

Do Liberce přišel sedmadvacetiletý forvard před dvěma lety po své životní sezóně v dresu Energie a okamžitě se zařadil mezi hlavní opory tygří smečky, které v play-off 2021 výrazně pomohl k postupu do finále. V něm se ale zranil a přišel tak o závěr série s Třincem i potenciální účast na světovém šampionátu. V uplynulém ročníku patřil i nadále mezi lídry liberecké ofenzivy a vysloužil si i nominaci na několik reprezentačních akcí, včetně olympijské kvalifikace.

Po dvou sezónách mezi Tygry se slovenský forvard rozhodl pro návrat do Karlových Varů, kde strávil drtivou většinu své profesionální kariéry. Celkově Gríger odehrál za Liberec 110 zápasů, v nichž si připsal 69 kanadských bodů za 34 gólů a 35 asistencí.

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Škoda Plzeň 2:3p