Soutěž o nejlepší tygří tapetu zná vítěze!

Date of publication Author Jan Rachota

Po celý červen probíhala soutěž o "Nejlepší tygří tapetu". Musíme uznat, že jste se opravdu činili a určit tři nejlepší nebyl vůbec jednoduchý úkol. Soutěže se zúčastnilo celkem 12 tvůrců, kteří zaslali celkem 19 tapet.

Nad zaslanými "dílky" zasedla jedenáctičlenná porota složená z tří profesionálních grafiků, dvou členů makretingového oddělení společnosti Stadion s.r.o., tří členů marketingového oddělení Bílých Tygrů a tří členů redakce stránek hcbilitygri.cz.

Kritéria pro hodnocení byla následující - 1) nápad, originalita 2) grafické provedení, 3) skutečná využitelnost zaslané tapety jako wallpaperu.

Každý z členů poroty měl k dispozici celkem šest bodů - tři přidělil prvnímu místu, dva druhému a jeden třetímu.

Nejlepší tapety vám během příštího týdne nabídneme ke stažení v sekci Fans/Stáhněte si...

Tři nejlepší budou během pondělí kontaktováni a budou jim předány zasloužené ceny.

A jak to celé dopadlo?

1. místo

Na prvním místě se umístila tapeta soutěžícího vystupujícího pod přezdívkou aVAL, která obdržela celkem 17 bodů a zajistila svému tvůrci fandres s podpisy hráčů "A" týmu. Vzpomínka na působení Jaroslava Modrého se celkem povedla, co říkáte?

2. místo

Na druhém místě skončila tapeta Kateřiny Šestákové se ziskem 12 bodů. Ta na svém dílku ukázala, že i jednoduchý, ale za to kvalitně provedený motiv může být úspěšný. Za Kateřinou tak putuje poukázka na slevu v tygřím fanshopu v hodnotě 300,-Kč.

3. místo

O třetí místo se strhl pravý a nefalšovaný hokejový souboj. Až hlas posledního člena poroty rozhodl, že bronzový stupínek obsadil Petr Hejna. Ten získal za svůj povedený wallpaper "Jsme jeden tým" 9 bodů a o pouhý bod porazil originální nápad Jany Máčalové. Za Petrem tak putuje poukázka na slevu v tygřím fanshopu v hodnotě 150,-Kč.

A jak to vypadalo dále?

4. místo

Jana Máčalová - 8 bodů

5. místo