Dvořák je zraněný, z hostování se vrací Šedivý

Date of publication Author Klub

Liberec - Středeční vyšetření potvrdilo původní diagnózu. Jakub Dvořák odešel ze souboje s Robertem Kousalem se zlomenou klíční kostí. Tygrům tak bude chybět až šest týdnů. Do týmu se naopak vrací z hostování Jakub Šedivý.

V šesté minutě zápasu s Pardubicemi byl Dvořák v rohu vlastního pásma sražen k zemi po hitu od Roberta Kousala a jen těžko se sbíral z ledu. Souboj to byl bohužel tak nešťastný, že si talentovaný obránce přivodil zlomeninu klíční kosti, což potvrdilo středeční vyšetření. Odhadem tak bude mimo hru šest týdnů a zpět do hry se vrátí v průběhu ledna.

Klub si naopak stáhl z hostování dalšího mladého beka Jakuba Šedivého, který doteď působil dva měsíce v Českých Budějovicích. Za Jihočechy naskočil do šesti utkání, ve kterých vstřelil jednu branku. Mimo to má i 11 startů za prvoligové Litoměřice s bilancí 0+3.

Jakub Šedivý v dresu Českých Budějovic Jakub Šedivý v dresu Českých Budějovic

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu