Aktuality o zdravotním stavu Bulíře a Šíra. Tým posiluje Hrníčko

Date of publication Author Klub

Liberec – Bílí Tygři přicházejí s aktuálními informacemi o zraněných hráčích. Ze sestavy dočasně vypadli kapitán Michal Bulíř a Jan Šír, kteří nedokončili zápas v Litvínově. Oba by však mohli být brzy zpět. Na střídavé starty poté tým posiluje Dominik Hrníčko.

Zkušený forvard Michal Bulíř si v posledním duelu s Litvínovem přivodil zranění nohy a ledovou plochu musel opustit za pomoci doktorů a bez brusle. I přesto by se však měl liberecký kapitán do sestavy brzy vrátit.

Trenéru Patriku Augustovi by měl být rovněž v dohledné době k dispozici i Jan Šír. Ten sice ve středu podstoupil operaci zlomeniny v obličeji, což by za normálních okolností znamenalo zhruba měsíční rekonvalescenci. Urostlý útočník známý pro svou obětavost a bojovnost však hodlá tyto atributy potvrdit, a tak pravděpodobně brzy nastoupí s celoobličejovým krytem.

Krátká bude rovněž absence Uvise Janise Balinskise, který absentuje kvůli viróze.

Vzhledem k marodce Tygři posilují útočné řady o Dominika Hrníčka. Sedmadvacetiletý forvard podává v Chance lize za Porubu povedené výkony a na střídavé starty bude Liberci k dispozici do konce sezóny.

Všem našim borcům přejeme brzké uzdravení a abychom je co nejdřív viděli zpět na ledě!

Nejnovější video

Petr Kváča: Chci být vzorem pro mladší kluky