Bílí Tygři Liberec

Základní část ENYAQ Hockey League vrcholí. Tygrům stojí v cestě Třinec

Date of publication Author Esport

Liberec - Základní část esportové ENYAQ Hockey League se chýlí ke svému konci. Už ve čtvrtek čeká Tygry poslední, tedy 13. kolo. Předkolo mají sice naši gameři zajištěné, v jaké pozici do něj ovšem vstoupí?

ENYAQ Hockey League má před sebou jednoznačně velmi zajímavé kolo. Právě ve čtvrtek se totiž bude rozhodovat o nasazeních pro vyřazovací boje. Do nich už si sice náš tým zajistil postup, s ohledem na vyrovnanou tabulku však stále může své postavení vylepšit, ale také zhoršit.

Tygři vstupují do 13. kola z 10. místa tabulky, kam klesli po pondělní porážce 2:3 s Mladou Boleslaví. Jsou to právě Středočeši, komu aktuálně patří osmá příčka s o tři body bohatším bodovým ziskem. V případě rovnosti by rozhodovalo skóre, které mluví pro náš tým. Tygří gameři si tak stále mohou posunout zpět před Bruslaře. Stejně tak ale budou muset odvracet tlak Plzně, která je za naším týmem pouze o skóre.

V první řadě se ale Tygři musí soustředit na sebe. Čeká je totiž velmi těžká zkouška v podobě třineckých Ocelářů. Těm patří třetí místo v tabulce, o které bojují na dálku s Českými Budějovicemi. Je tedy jasné, že nebudou chtít nic podcenit. Jejich bilance devíti výher a tří proher navíc jednoznačně potvrzuje, že jde o kvalitní tým.

Utkání se tentokrát uskuteční ve studiu v Praze, sledovat jej tedy budete moci živě na oficiálních kanálech soutěže či ve videu níže. Start je naplánován přibližně na 19:30 dle toho, kdy bude ukončen první streamovaný zápas. Jak si Tygři na závěr základní části povedou?


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

SESTŘIH | Bílí Tygři - Mountfield HK 1:2p

Nejnovější články

Oscar Flynn krátce o třetím čtvrtfinále s Hradcem

Zahrajte si Generali Šťastný Puk v Home Credit Areně!

Petr Jelínek: Je to válka o jednom gólu

Z našeho fanshopu

Mikina s pruhem pánská navy

895 Kč
Koupit

Šňůrka na krk PO 2023

70 Kč
Koupit

Hrnek PO 2023

165 Kč
Koupit

Šála PO 2023

320 Kč
Koupit