Nemůžeš na některý ze zápasů? Přepošli své místo

Date of publication Author Klub

Liberec - Pokud nemůžeš dorazit na některý z domácích zápasů, nenech své místo propadnout! Kromě možnosti uvolnit jej zpět do prodeje můžeš od letošní sezony své sedadlo přeposlat některému ze svých blízkých či přátel.

Jak na to? Je to zcela jednoduché. Stačí postupovat dle návodu, který naleznete níže. První kroky jsou shodné s možností uvolnit své místo zpět do prodeje.

1. Krok: Registrace a přihlášení

Přejdi na web www.ticketportal.cz a přihlaš se do svého účtu. Pokud zde ještě nemáš účet, zaregistruj se.

přihlášení 1. krok

2. Krok: Přejdi do sekce Permanentky

Klikni na tlačítko Můj účet a z vyskakovací rolety vyber tlačítko Permanentky. Pokud sis již své permanentky do svého účtu přidal, přeskoč na krok č. 5.

krok permanentky

3. Krok: Vyber svůj klub

V okně nazvaném "Permanentky" vyber z nabízených klubů Bílé Tygry Liberec.

zvolte tým

4. Krok: Ověření permanentky

Zadej své číslo permanentky a ověřovací kód a zvol volbu ověřit permanentku. Oba tyto údaje najdeš na zadní straně své permanentní vstupenky. Toto opakuj pro všechny permanentky, které chcete přeposlat.

Doplňte údaje

5. Krok: Klikni na tlačítko Darování místa z permanentky

Nyní v sekci Permanentky zvol volbu Darování místa z permanentky. Pokud se ti tato volba automaticky nezobrazí, zkus načíst hlavní stránku Ticketportal a znovu otevřít sekci Permanentky. V tu chvíli již bude tato možnost dostupná.

6. Krok: Zvol místa a zápas pro darování

Otevře se ti menu se všemi dostupnými místy a zápasy, na něž můžeš své místo přeposlat. Vyber si utkání a místo, které chceš darovat, zadej emailovou adresu příjemce a klikni na tlačítko Darovat.

POZOR, tento krok nelze vzít zpět. Tvá permanentka bude na zápas zneplatněna a namísto ní bude vytvořena jednorázová vstupenka, která umožní jejímu držiteli vstup do Home Credit Areny.

Tím je celý proces u konce. Pokud tedy nemůžeš dorazit na zápas, využij tuto možnost a přepošli vstupenku někomu ze svých nejbližších! Naplňme společně Home Credit Arenu!